بلندر صنعتی

بلندرها (مخلوط کن ها)

توضیح دقیق درمورد بلندر صنعتی،توضیح دقیق و کامل در مورد بلندر صنعتی،مخلوط کردن و یکسان کردن از اول و شروع زندگی انسان ها یکی از نیاز های او بوده و این مخلوط کردن در غذا و روش تغذیه او بسیار مهم و دارای اهمیت بوده این گفتنی است که که غذا هایی هم که قرن فعلی خورده می شوند هنوز همان  شکل مخلوط ها را داشت که کمی در روند تهیه آن از وسایل پیشرفته تر استفاده می شود و روش های پختی صرفا تغییر چشم گیری ذاشته ولی هنوز مخلوط ها با قدرت کامل به کار خود ادامه می دهند.در قدیم در روند مخلوط کردن ،آسیاب کردن، له کردن و… از روش های دستی استفاده می کردند و این مورد به این صورت بود که یک صفحه سنگی و یک سنگ بزرگ تر  برای مواد جامد که به خوبی با فشار پودر و آسیاب و یک دست شوند ، در مورد موارد که مایع هستند یا در هنگام خرد شدن و لی شدن به حالت  پوره طور تبدیل می شوند که در آن برای انجام کار از یک کاسه بزرگ سنگی و سنگ بای له کردن مواد. این روند ادامه داشت تا کشف فلزات که هاون ها و کاسه های فلزی به میان آمدند که روند سریع تر بود ولی تغییر آنچنانی نداشته و صرفا  باعث اذیت شدن نیروی کار و حدر رفت تایم می شده که امروزه با پیشرفت علم دستگاه هایی به میان آمدند که کار رو راحت کردند.

جهت خرید بلندر صنعتی از صنایع نگین یا مشاهده محصولات کلیک کنید

بلندرها یا مخلوط کن ها در دو نوع صنعتی و خانگی هستند. نوع کار کرد این  دستگاه در هر دو صورت خانگی و صنعتی یک نوع روش کار دارند که به این صورت است که تیغه های موجود در پارچ با ضربه زدن و برش در بافت مواد و ایجاد مجرای چرخشی در آن ها و ضربه به سمت دیواره پارچ مواد رو نرم ،آسیاب، یک دست و … می کند.این گفتی است که در مدل های صنعتی شما شش حالت را مد نظر دارید که شامل حالت های: سوپ، اسموتی، سس ،بلند ، آسیباب ، آبمیوه تقسیم کرد.

بلندر ها و مخلوط کن ها شامل چند قسم هستند:پایه ، موتور ، پارچ ، تیغه ، در ، پارو و …

پایه: تیکه پلاستیکی نرم که روی ضامن شاستی و زیر پارچ قرار می گیرد به این صورت که مانع از ضربه خوردن ضامن شود و مانع از صدا لغزش پارچ شود به این صورت که جلو صدای آن را به طور کامل بگیرد و مانع از ضربه خردن موتور در حین کار و لغزش پارچ شود.

خواندن  دانستنی‌های مفید در زمینه سوسیس و کالباس

پارچ ها:در موارد خانگی پارچ قالبا دو لیتری بوده و از جنس شیشه یا پلاستیک اما در موارد صنعتی پارچ ها از دو لیتر تا چهار لیتر هستند تا مقدار مواد لازم رو به صورت کامل و درست آماده و تهیه کنند . یکی از موارد مهم در پارچ های صنعتی که در رستوران ها وکافی شاپ ها و … استفاده میشود جنس آن هاست در چند سال گذشته جنس پارچ های صنعتی و خانگی یکی بود  یعنی هر دو از شیشه یا کاور تلق استفادی می کردند. مشکل این نوع پارچ ها در کار این بو که عمر کوتاهی داشته  و در گذر زمان کوتاه می شکستند یا خرد می شدند و به مواد و موتور و… آسیب می زدند.در نسل جدید بلندر های صنعتی پارچ ها از نوع نشکن هستند به این صورت که در که در ساخت این پارچ ها دیگر از شیشه و پلاستیک های معمول استفاده نمی شود که به راحتی خراب شوند و به کل دستگاه آسیب بزنند.این نوع پارچ ها از نوعی پلاستیک پلیمری سخت و همچنین سبک ساخته شده که در برابرانواع ضربات از درون و از بیرون  دستگاه مقوم باشند این بدین گونه است که اگر پارچ از دست شما بیفتد یا حتی آن را رها یا پرتاب هم کنید برای این پارچ مشکلی پیش نخواهد آمد و کوچکترین خراشی به آن وارد نمی شود .در مورد موارد داخلی و ضربلات داخلی که گاها مشکل از مصرف کننده است هم مقاومت عالی و خوبی دارد.از مشکلات مصرف می توان به خرد کردن  یخ با مخلوط کن اشاره کرد که به تمامی انواع مخلوط کن ها آسیب می زند چه صنعتی چه خانگی که در موارد خانگی پارچ را خرد می کند و در موارد صنعتی باعث کدر شدن پارچ و گرفتن شکل بدی می شود ابته در طولانی مدت.

موتور:از مهم ترین بخش ها که به صورت کلی با صداقت کامل و اطمینان می توان گفت مهمترین بخش مخلوط کن ها و بلندر های صنعتی موتور آن است . بخشی که بر اساس آن ما طبقه بندی مدل های خانگی و صنعتی را به وجود می آوریم . بخشی که با دور و توان آن تصمیم می توان گرفت به چه شدت می توان از دستگاه کار کشید. از نقاط فاصله موارد خانگی و صنعتی در مورد دور موتور است.در موارد خانگی 800 تا 1000 دور است که حداکثر 900 دور توان بدهد اما در تمام مدل هلی مخلوط کن ها و بلندر های صنایع سرد و گرم نگین این گفتنی است که حداکثر توان 1500 دور است که در تمام لحظات از این  شدت دور می توان استفاده کرد که این مورد این را می رساند که 1500 دور کامل و واقعی است.

خواندن  ظرف ها و ظرف شویی های صنعتی

تیغه ها:در حالت کلی همان طور که در بالا گفته شد در شش حالت تهیه و کار مخلوط کن ها و بلندر ها  بسیار مهم هستند و خود را نشان می دهند. نوع و جنس تیغه ها به صورت کلی در عصر جدید در هر دو مدل های خانگی و مدل های صنعتی به یک طور است و جنس استیل است با این تفاوت که در مئل های صنعتی  تیغه چهار شاخ است و در مدل های خانگی دو شاخ است . این خود دلیل محکمی در موارد خانگی است که نباید با آن ها یخ خرد کرد و یک دلیل محکم تر برای موارد صنعتی که با وجود داشتن قدرت خرد کردن  یخ اما نباید یخ کرد تا از شدت ضربت یخ پارچ کدر نشود. در موارد صنعتی شما توان ارتقا دادن را دارید و مادر صنایع سرد و گرم نگین با داشتن تیغه های چهار شاخ تیتانیم برای مدل های خود توان ارتقای مخلوط کن ها را داریم.

این ها که گفته شد تماما مشخصات قطعات دستگاه ها بوده.در صنایع سرد و گرم نگین با وجود 40 سل سابقه کار در مورد تجهیز و راه انداری آشپزخانه ها ، کافی شاپ ها و … صنعتی و ساخت دستگاه ها  نظیر فر و یخچال و … در ابعاد صنعتی گفتنی است که با وجود چنین سابقه درخشان و طولانی مخلوط کن هایی به میدان آورد است در چهار مدل کاملا مختلف با ظرفیت پارچ های مختلف که  بتوانیم نیاز تمام مصرف کنند گان را تامین کنیم.انواع مدل های ما به دو دسته کاور دار و بدون کاور تقسیم میشود که این کاور مانع پخش صدا بلند به دلیل قدرت بالای موتور شود تا آلودگی صوتی وجود نداشته باشد.این مدل های کاور دار به دو مدل کامپیوتری که دارای شش حالت کلی بلندر ها است و نیازی به کار دست نیست و با برنامه کار میکند و مدل کاور دار دستی که همان توان و برنامه به صورتی دستی است را دارد. ئر مئل های بدون کاور دو مدل که یکی چهار لیتری و دیگری دو لیتری است تقسیم می شود. کفتی است که  تمام مدل های ما دارای یک قدرت یک جنس است که تمام آن ها دارای گارانتی هستند چون به اسم ما هستند و به برند تولیدی ما.در صورت هر گونه اشکال تمامی قطعات برای تعویض و ختی ارتقا موجود است و نگرانی از آن بابت وجود ندارد.

با تشکر صنایع نگین

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − ده =

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم