کدام مارک بلندر بهتر است؟

کدام مارک بلندر بهتر است؟

امروز می‌خواهیم به این موضوع بپردازیم که کدام مارک بلندر بهتر است؟ با صنایع نگین همراه باشید

در گذر زمان مخلوط کردن و یک دست کردن و همسان سازی یکی از مهمترین بخشهای روشهای آشپزی بوده وهست .در زمان قدیم روش همسان سازی ، مخلوط کردن و همسان سازی به روش سنتی انجام می  شد. این روش سنتی استفاده از نیروی دست بوده که توسط وزنه هایی از جنس چوب یا فلز در ظرفهای مورد برخورد و  به ورز داده شدن قرار می‌گرفتند تا برق مورد نظر یعنی مخلوط کردن آن برسند.

این روش از کار سنتی در چند مورد ضعف بسیار بالایی داشت. این ظرف ها عبارتند از مشکل زمان، نیروی انسانی و بهداشت. از مهم‌ترین مواردی که در مشکلات این سبک وجود داشت مشکل نیروی انسانی آن بود این روش به شدت نیرو بر بوده و نیاز به تعداد افراد و نیروی کار بسیار بالایی است که در این مورد در طولانی مدت هزینه بسیار بالایی بر دست صاحب کار قرار می داد. بخش بعدی از مشکلات مشکل در زمان بود همانطور که مشخص است کاری که  توسط دست انجام می شود معمولا دارای مشکل است یکی آن که به دقت آن را نمی توان به حد خوبی رساند مگر با تجربه بسیار بالا و زمان گذاشتن طولانی.

در دنیای امروز زمان یکی از فاکتورهای بسیار مهم است. همانطور که تحقیقات نشان می‌دهد افراد عجول تر شده‌اند و این فاکتور زمان در صنایع غذایی بسیار فاکتور مهم نیست. از دیگر مواردی که می توان از مشکلات کار نیروی دست به روش سنتی گفت چیزی نیست جز مشکل بهداشت دنیای امروزه با آمدن ماشین آلات به روز دست انسان را دره صنعتی کوتاهتر کرد و یکی از فاکتورهای مهم و بسیار خوب این اتفاق رعایت بهداشت بیشتر است به این مورد در این روزهای کرونایی اهمیت چندین برابر دارد.

خواندن  دستگاه بلندر چیست

در چند سال اخیر دستگاه‌هایی با نام بلندر ها و مخلوط کن ها بر سر زبان ها افتاده است. این دستگاه ها در ۲ شکل صنعتی و خانگی هستند. وظیفه این دستگاه هم که مشخص است مخلوط کردن، همسان سازی و یکنواخت کردن است. در این نوع از دستگاه ها مدل های صنعتی قابل استفاده در موتور های خانگی هم هستند و تفاوت آنها در قیمت و کارایی آنهاست.

یکی از سوالاتی که بسیار زیاد در بین این افراد مطرح می‌شود این است که : کدام مارک بلندر یا مخلوط کن بهتر است؟

در شرایط فعلی بازار در کشور ما ایران که دچار تحریم های بسیار زیادی هستیم و وجود اجناس چینی در هر زمینه ای به صورت کلی نمی توان به مارک ها و برند ها اعتماد کرد. اما می‌توان بر اساس چند مورد و چند فاکتور بسیار مهم از خرید خود در مورد این دستگاه ها اطمینان بسیار مناسب حاضر کرد. از این فاکتورها می‌توان به اطلاعات دستگاه ، ضمانت دستگاه، خدمات پس از فروش و وجود قطعه یدک و قطعات برای ارتقاء دستگاه.

کدام مارک بلندر بهتر است؟

مخلوط کن های صنعتی مدل های بسیار زیادی دارد برندهای بسیار متفاوت یکی از مواردی که می‌توان از طریق آن هیچ جنبنده مناسب برای خرید دستگاه ها رسید می تواند اطلاعات آن دستگاه باشد به این صورت که قدرت موتور این مخلوط کن چقدر است؟

مخلوط کن های صنایع سنگین  ۱۵۰۰ دور واقعی دارا هستند و این یکی از نقاط قوت این دستگاه هاست. از دیگر موارد مهم وجود ضمانت برای این دستگاه هاست از صنایع سنگین دستگاه ها به صورت کامل ضمانت می شود و دارای خدمات بسیار خوبی در این مورد است. خدمات پس از فروش در این دست از دستگاه ها بسیار مهم است در این مورد صنایع سنگین حرف اول را میزند.

خواندن  تفاوت بلندر صنعتی و غذاساز در چیست ؟

مخلوط کن ها یکی از مهمترین دستگاه هایی هستند که در رستوران ها و کافی شاپ ها استفاده می شود در تهیه نوشیدنی ها پایه غذاها بستنی ها و دیگر مواد مختلف. مخلوط کن های صنعتی نسل جدید دارای کاور های نشکن از جنس پلی کربنات هستند بسیار خوبی در هنگام کار کردن به مصرف کننده را می دهد به صورتی که می توان به راحتی در آن هر نوعی از یخ را خرد کرد.

از دیگر مواردی که میتوان در مخلوط کن های صنعتی در صنایع سنگین به آن اشاره کرد توان ارتقا و پیشرفت دادن مخلوط کن هاست. مخلوط کن های صنایع سنگین در چهار مدل وجود دارد دامدار کاوردار که یکی کامپیوتری یکی دیمر دار است دو مدال بدون کامل یکی دو لیتری و دیگری چهار لیتری است.

تمامی این مدل ها دارای موتور با دور ۱۵۰۰ دور واقعی است. کاور های تمامی آن ها از جنس پلی کربنات نشکن است. و تمامی آنها توان ارتقا بهبود و پیشرفت را دارد. یکی از موارد پیشرفت این است که معمول جنس تیغه های مخلوط کن ها از جنس استیل است اما در صنایع سنگین تیرهای از جنس تیتانیوم به همراه خارج اضافه وجود دارد که عمل مخلوط کردن را به خوبی به بهترین روش انجام می دهد باعث پیشرفت و سرعت دادن در عمل مخلوط کردن همسان سازی می کند.

با تشکر صنایع نگین

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − هشت =

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم