تاثیر آبمیوه بر‌کرونا

تاثیر آبمیوه بر‌کرونا

تاثیر آبمیوه بر‌کرونا در دوران سخت کرونا بسیار قابل توجه‌است، با توجه به‌اینکه هنوز  درمان قطعی برای این ویروس منفور، داده نشده‌است و واکسن یا دارویی جهت پیشگری قطعی این بیماری نیامده‌است، پزشکان و محققان روش‌های دیگری برای پیشگیری از ابتلا به این ویروس ارائه داده‌اند که دو مورد از آنها بسیار مد نظرما‌ است.

1-ضد عفونی  2- تغذیه مناسب

اهمیت تغذیه مناسب بر کرونا

آبمیوه طبیعی با تکه‌های پرتقال

در مورد اهمیت تغذیه مناسب در شکست کرونا سخن‌ها و متن های  مختلفی نوشته و گفته شده‌است، و در همه‌ی این سخن‌ها تغذیه بسیار مهم شمرده شده و این اهمیت در این دوران کرونا دو چندان شده‌است.

که داشتن تغذیه مناسب جهت داشتن بدنی سالم ما را تا حدی در برابر کرونا مقاوم می‌سازد. یکی از این رژیم‌های غذایی که مورد تایید چندین دکتر و محقق در جهت داشتن تغذیه مناسب و بدن سالم‌است،

استفاده و مصرف آبمیوه‌های طبیعی‌است. که‌در این گروه آبمیوه‌ها گروه مرکبات، و میوه‌هایی که دارای ویتامین سی هستند به‌شدت به‌چشم می‌خورد.

یکی از نکات مهم این‌است که در دوران کرونا صنعت آبمیوه طبیعی جان بیشتری می‌گیرد البته آبمیوه‌های استریل و ضدعفونی شده که‌این بحث دیگریست.

اهمیت آبمیوه در دوران کرونا

آب پرتقال به همراه پرتقال

در دوران کرونا همان‌طور که‌ گفته‌شد بازار آبمیوه‌های طبیعی قدرت و جان تازه‌ای گرفته و این نشان از این‌است، که با بالاتر رفتن مصرف، تولید‌هم باید بالا برود که این نیازمند دستگاه‌های قوی گرفتن آبمیوه‌ها با سرعت بالا، تعداد بالا و زمان کمتر است.

دستگاه‌های موجود و ساخته شده در چین تحت لیسانس آمریکا که بر حسب نیاز و تعداد مورد نیاز دستگاه تولید کرده و دارد.

این نیاز به گونه‌ای هست، که برای تمام مصارف مانند خانگی و صنعتی و تمام حالت‌های آبمیوه مانند پالپ‌دار، بدون پالپ و … قابل انتخاب و استفاده هستند.

تا بدون اصراف و دور ریز اضافه بتوان باخیال راحت هر‌دو لذت نوشیدن و سلامتی را با‌هم داشته باشید و همین طور  به سیستم دفاعی بدن خود کمک کنید.

چه آبمیوه‌ای بهداشتی و سالم‌است؟

عکسی از ویروس کرونا

یکی‌از مباحث مهم در دوران کرونا  که می‌توان به‌آن اشاره کرد ضد عفونی و استریل بودن‌است، استریل بودن مواد غذایی و تمام موارد مصرفی ما از نکات مهم‌است.

که خواهان دقت خاصی‌است، این بحث را در کنار این موضوع می‌توان باز‌کرد که انسان از سال‌های گذشته و دور سعی به بالا بردن دقت و توان تولید خود داشته، که در سالیلان دراز ماشین‌ها و اختراعات مختلفی تولید کرده‌است.

که هر‌کدام از این اختراعات در خط  و موضوع استفاده خود کاربرد خوبی داشته‌اند که‌این  تحقیقات و ساخته‌ها  به یک موضوع انجامیده، که این موضوع حذف کار دست و انسان از اعمال بوده، تا دقت برحسب ماشین و توان بر‌حسب ماشین با توان بالا دنبال شود.

این درحالی‌است، که در دوران فعلی کرونا که موضوعاتی چون ضد عفونی، استریل بودن و …وجود دارد و حساسیت بسیاری سر‌آن وجود دارد، پس باید با دقت و توان بالا  پیگیری شود بهتر‌است که کار دست و کار انسان حذف شود.

و این اعمال حساس به ماشین‌ها سپرده شود، که با کمترین دخالت و برخورد دست محصول مورد نظر را تحویل می‌دهد که‌این خیال تولید کننده و مصرف کننده راتا حد زیادی از محصول راحت می‌کند.

حال به‌این بپردازیم در دوران کرونا که به‌سر می‌بریم، یکی از مهم‌ترین محصولات و مصارف ما مصارف مواد غذایی و محصولات غذایی‌است.

که نگرانی و حساسیت در مورد آن‌ها در دوران کرونا دو چندان و بیشتر و این کاملا قابل فهم‌است.

که در صورت  نبود بهداشت و ضد عفونی و استریل مناسب این مواد مصرفی و غذایی می‌توان اتفاقات ناگوار و حتی کشنده‌ای را پیش‌بینی کرد که حتی در فکر‌هم بسیار وحشتناک و ناراحت کننده‌اند.

چگونه آبمیوه بهداشتی تهیه کنیم؟

پس می‌توان با استفاده از ماشین‌ها هم‌دقت و توان کار خود را بالا برد و هم‌دقت در استریل و ضد عفونی را بالا برد.

یکی از محصولات غذایی که باید با مصرف درست و استریل آن‌هم به ایمنی بدن خود و هم کنترل این ویروس منفور کمک کرد مصرف کردن آبمیوه‌است.

در ویتامینه‌ها به دلیل مصرف بالا میوه‌ها از جمله مرکبات توصیه می‌شود، برای کمتر وقت گیر بودن روند آب‌گیری، بازده بیشتر از پرتقال در زمان مدنظر و جلوگیری از ازدحام و به کار نرفتن دست انسان در حین آب‌گیری بهتر آن‌است،

که از دستگاه‌های آب‌ پرتقال‌گیری که‌توان گرفتن آب انواع مرکبات از پرتقال، لیمو و…تا انار را دارد استفاده کرد که علاوه بر سود از اتفاق افتادن موارد غیر قابل انتظار جلوگیری کرد.

برای خرید دستگاه آب پرتقال گیری خانگی و صنعتی کلیک کنید.

صنایع نگین

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *